Skutki uboczne a tabletki poronne

Skutki uboczne

Kupując tabletki poronne kupujesz lek który jak każdy inny ma skutki uboczne występujące w czasie lub po zażyciu. W zależności od wielu czynników tj. stan twojego zdrowia, posiadanej wiedzy na temat przeprowadzenia zabiegu skutki uboczne można zminimalizować lub wykluczyć. Pamiętaj także o czynnościach które wskazane jest wykonać po zabiegu.

Podejdź do aborcji z chłodną głową

Unikaj nieprzyjemności, nie narażaj swojego zdrowia i bezpieczeństwa, wszystko co robisz rób z głową, zimną głową. Kup oryginalne tabletki poronne 1 tabletkę mifepristone i 8 tabletek misoprostol o stężeniach 200 mcg. Cena za taki zestaw to mniej więcej 500-600 zł. Kupując taniej, możliwe jest że natrafisz na podróbki lub oszustów którzy liczą na twój błąd pod wpływem emocji i pośpiechu. Zamienniki typu Arthrotec/Cytotec, na dodatek bez tabletki Mifepristone, nie tylko zmniejszają szansę na skuteczną aborcje ale także narażają twoje zdrowie które jest najważniejsze. Często możesz przeczytać o sklepach które wcale nie mają zamiaru wysłać należne tabletki poronne, a jedynie skończyło się na obietnicach. Nie trać czasu, pieniędzy ani zdrowia!

Nie zapominaj!

Tabletki poronne są lekami silnie działającymi ale nie są niebezpieczne dla zdrowia kiedy nie występują przeciwwskazania, a stosowanie przebiegało zgodnie z zaleceniami. Jednak, aby usunąć ciążę, istnieją pewne konsekwencje które w mniejszym lub większym stopniu wystąpią. Nie wszystkich powinnaś się obawiać. Każda kobieta jak i człowiek, ma inną tolerancję na ból. Jeśli cokolwiek wystąpi z wysoką intensywnością, nie zwlekaj z pomocą medyczną lub wizytą u lekarza!

Jak działają tabletki poronne?

Po zażyciu mifepristone nie powinniśmy odczuwać z tego powodu żadnych dolegliwości. Twój dzień będzie przebiegał jak każdy inny. Naturalne, że tabletki wczesnoporonne (mizoprostol) wywołują krwawienie z pochwy wraz z wydaleniem płodu. Zwróć uwagę czy krwawienie nie jest zbyt obfite. Nie tylko bezpośrednio po zastosowaniu leków, ale i kilka dni po (około 14 dni). Skutki uboczne podczas zabiegu, czyli bezpośrednio po przyjęciu misoprostol który wywołuje bóle, skurcze brzucha oraz macicy. Często towarzyszy temu ból głowy, nudności, wymioty i biegunka. Normalne jest również, podwyższona temperatura ciała. Nie są to objawy wymagające wizyty w szpitalu jednak jeśli nie ustąpią lub będą się nasilały długi czas, skorzystaj z pomocy specjalisty.

Ostatni krok

Formalnością która da nam ostateczną odpowiedź na to, czy tabletki poronne działają/zadziałały, będzie udanie się do szpitala lub gabinetu ginekologicznego w celu wykonania badań. Mając za sobą już zabieg i skutki uboczne, cały stres i emocje możemy odetchnąć z ulgą po otrzymaniu wyników badań. Będąc po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu z użyciem oryginalnych tabletek poronnych, możemy zauważyć ustąpienie typowych objawów ciąży – to dobry znak. Po 10 dniach możesz udać się na badanie USG, po 3 tygodniach wykonać test ciążowy. Okres wraca do normalności 2 czasie 4-6 tygodni.

Mamy nadzieję, że nasza strona okazała się pomocna. Udało się ? Podziel się swoją historią w komentarzach by pomóc innym!

Dodaj komentarz