Leki poronne którym możesz zaufać

Leki poronne najlepszym sposobem na usuwanie ciąży

Leki poronne przez wielu są uznawane za najlepszy sposób na aborcję. Jest to opinia która ma wiele potwierdzeń w faktach. Z pewnością gwarantują wysoki stopień skuteczności, również bezpieczeństwa jak i komfortu użycia w dowolnie wybranym miejscu.

tabletki poronne mifepristone misoprostol

Pigułki poronne a inne metody aborcji

Tabletki poronne (wczesnoporonne) względem pozostałych sposobów na usuwanie ciąży wychodzą bardzo korzystnie. Cena, wygoda stosowania i przeprowadzenia zabiegu, bezpieczeństwo a także wysoka szansa na udany zabieg (98 na 100 badanych kobiet poroniła po zażyciu zestawu). Aborcja w Polsce jest legalna jedynie w wyjątkowych okolicznościach. Nie ważne czy zdecydujesz się na wyłyżeczkowanie płodu, usuwanie metodą podciśnień z mechanicznym zniszczeniem zarodka lub leki poronne.

Jakie tabletki poronne wybrać?

Generalnie, mówiąc o czarnym rynku najważniejsze jest źródło pochodzenia towaru. Leki poronne sprzedawane poza aptecznie muszą być zapakowane w blistrach lub pudełeczkach sterylnie. Zestaw poronny ma być kompletny i składać się z mifepristone i misoprostol. W internecie zwykle jest to od 1 do 3 tabletek mifepristone natomiast od 4 do 12 misoprostolu. Do przeprowadzenia prawidłowego zabiegu potrzebujemy tylko 1 tabletkę mifepristone oraz od 4 do 8 misoprostol. Nie przesadzajmy z ilością, więcej nie znaczy lepiej/szybciej. Leki poronne to silnie działające tabletki, nie należy brać ich w ilościach większych niż zaleca producent!

Oceń wizualnie, zapoznaj się z legalnymi firmami i określeniami

Jak już wcześniej wspomnieliśmy leki poronne, tabletki poronne, tabletki wczesnoporonne, pigułki poronne to nic innego jak mifepristone i misoprostol. Kupując leki poronne bez recepty zwróć uwagę na wygląd zakupionego towaru. Obowiązkowo czysty, blistry nie naruszone a tabletki są fabrycznie zapakowane z nadrukowaną m.in. nazwą, firmą. datą ważności oraz stężeniem. Nie zażywaj ich, jeśli dostałaś leki poronne luzem, nie oznakowane, przeterminowane. Porównaj to co otrzymałaś ze zdjęciami sklepu. Jeśli nie mają nic do ukrycia to otrzymasz to samo co na fotografii.

Galeria zdjęć

Leki poronne to także mnogość firm. Poniżej wklejamy zdjęcia opakowań/blistrów. Otrzymując jedne z nich, możesz być niemalże spokojna o pozytywny wynik zabiegu.

Dodaj komentarz